Privacyverklaring

Deel bereikt mijlpaal van één miljard dollar omzetrunrate en groeit uit tot toonaangevend SaaS-bedrijf

6 juni 2025
Tekst
Elien Verheye

Deel, het alles-in-één platform voor payroll en hr, maakt bekend dat het in het eerste kwartaal van 2025 de grens van één miljard dollar aan jaarlijkse omzetrunrate heeft overschreden. Deze mijlpaal werd bereikt binnen zes jaar na de oprichting, waarmee Deel zich positioneert als een van de snelst groeiende SaaS-bedrijven ter wereld.

Enkele cijfers op een rij

In kwartaal één 2025 groeide de omzet van Deel met 75% ten opzichte van het jaar ervoor. Het bedrijf is sinds kwartaal drie 2023 winstgevend en heeft sinds 2022 geen nieuwe financieringsrondes nodig gehad. De EBITDA liet in het eerste kwartaal van 2025 een dubbelcijferige groei zien. De omzet uit hr- en payrolloplossingen steeg bovendien met 164% op jaarbasis.

Wereldwijde schaal en technologische voorsprong

Met meer dan 35.000 klanten, waaronder Klarna, BCG en Change.org, ondersteunt Deel de loonadministratie van ruim 1,25 miljoen werknemers in meer dan 150 landen. De schaal en reikwijdte van het platform maken het tot een essentiële speler in het beheer van moderne, internationale personeelsbestanden.

Deel biedt organisaties wereldwijd één geïntegreerde oplossing om personeel aan te nemen, te betalen en te beheren. Dankzij eigen technologie en modulaire white-labeloplossingen groeit het bedrijf stabiel en flexibel mee met zijn klanten.

“Toen ik voor het eerst met Deel in aanraking kwam, waren ze met tien personen en een groot idee. Inmiddels ondersteunen ze wereldwijde teams op ongekende schaal,” zegt Anish Acharya, General Partner bij Andreessen Horowitz. “Deel is de standaard geworden voor internationale personeelsinfrastructuur.”

CEO Alex Bouaziz voegt toe: “Het overschrijden van de grens van één miljard dollar omzetrunrate op jaarbasis is een bewijs van het vertrouwen dat klanten van over de hele wereld in ons hebben. We zijn trots op deze mijlpaal, maar kijken nog meer uit naar de toekomst. Ons werk is pas net begonnen.”

Meer in het topic: