HRmagazine
17 mei 2026
Zoeken
Nieuwsbrief
Word member

Coronavirus: de financiële sector werkt aan continuïteit

Na de uitbraak van het coronavirus organiseert de financiële sector zich om de continuïteit van de dienstverlening naar gebruikers te verzekeren.

Financiële instellingen nemen hun manier van werken onder de loep, in goede samenwerking met de overheid. Waar nodig passen ze hun procedures aan.

De banken hebben het advies van de overheid opgevolgd en voor hun interne werking alle reizen naar risicogebieden geannuleerd. Ze nemen ook nog andere interne voorzorgsmaatregelen, bijvoorbeeld door fysieke vergaderingen te vervangen door teleconferenties en telewerken.

Via online bankieren en via de vele digitale betaaloplossingen kunnen gebruikers hun verrichtingen blijven doen. Daarvoor hoeven ze zich niet te verplaatsen.

Bron: Febelfin

5K

Volg ons op Linkedin en sluit je gratis aan bij de grootste Finance-community van België.

Rubrieken

Over FDmagazine

Externe links

Volg ons op socials

Published by

Nieuwe Media Groep logo